tel./fax: +48 32 253 60 11
e-mail: tangotour@tangotour.com.pl

Tango tour
Promocje - kliknij i sprawdź

Wyszukiwarka

Wycieczki

» ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU W WENECJI
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Włochy Wenecja Euganejska Wenecja
CENA ZAWIERA:zawiera : *Przejazd autokarem klasy LUX ( DVD, AC, WC, cafe-bar)*2 noclegi w hotelu *** *2 śniadania – bufet * 2 obiadokolacje*opieka pilota*ubezpieczenie KL i NNW CENA NIE ZAWIERA : OBOWIAZKOWO: opłaty wjazdowej do Wenecji – biletu na tramwaj wodny i obligatoryjnego przewodnika po Wenecji , słuchawki podczas zwiedzania Wenecji 30 euro oraz fakultatywnie biletów wstępu do zwiedzanych obiektów :Katedra Mediolan taras widokowy- 4 euroMuzeum Operowe la Scali- 5 euro Pałac Dożów i trasa z Mostem Westchnień - wewnątrz 16 euro /10 euro zniżkowy młodzież.WERONA CARD – upoważnia do wejścia do wszystkich obiektów- 16 euro
5 dni cena od: 755 PLN
Więcej informacji
» WYPOCZYWAMY I ODKRYWAMY TURCJĘ, WCZASY+ZWIEDZANIE 14 DNI AUTOKAR - NOCLEG TRANZYTOWY
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Aydin Didim
Cena zawiera :Zakwaterowanie: 11 noclegów w hotelach o standardzie *** (kat. lokalna). Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2, 3 os. z łazienkami, w większości hoteli z TV i balkonami, w hotelach restauracja, bar, kantor wymiany walut: 2 noclegi w Istambule, 2 noclegi w Pamukkale, 6 noclegów w Didim, 1 nocleg w okolicach Cieśniny Dardanele. W Didim – podczas najdłuższego wypoczynku - zakwaterowanie w niedużych, kameralnych hotelach, położonych w centrum turystycznym Didim - Altinkum, w odległości ok. 100- 400 m od plaży, pokoje wyposażone w klimatyzację płatną fakultatywnie ok. 4 EUR/pokój/ dzień, basen hotelowy (leżaki i parasole przy basenie - gratis), drink bar.Wyżywienie: 11 śniadań w formie bufetu i 11 obiadokolacji. Podczas pobytu w Didim obiadokolacje składające się z zupy i serwowanego drugiego dania oraz bufetu z przystawkami i sałatkami. Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota. Cena nie zawiera: obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie na terenie Serbii -ok. 20 EUR, kosztu wizy tureckiej ewentualnego pośrednictwa wizowego 85 zł. Kosztów obligatoryjnych niezbędnych do realizacji programu takie jak: opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Troi, Pergamonu, Efezu, Meryemana, Pamukkale, Hagia Sofia, Topkapi, wraz kosztem przewodników lokalnych w miejscach wymaganych oraz drobnych napiwków -130 € - obligatoryjnie płatne u pilota .Kosztu rejsu po Bosforze w Stambule – ok.20 Euro ,Wieczoru Tureckiego w Stambule -ok. 25 Euro, kosztu klimatyzacji w pokojach -ok. 4 Euro/pokój /doba, napoi do obiadokolacji, posiłków tranzytowych, ew. wycieczek fakultatywnych. Koszty płacone za cała grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników.
14 dni cena od: 2049 PLN
Więcej informacji
» SKARBY KAPADOCJI - AUTOKAR - NOCLEG TRANZYTOWY
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Anatolia Kapadocja
Cena zawiera: Zakwaterowanie: 11 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami: 1 nocleg w Gelibolu, 4 noclegi w Didim (max 500 m od morza), 1 nocleg w Pamukkale, 3 noclegi w Kapadocji, 2 noclegi w Istambule (w centrum miasta). Wyżywienie: 11 śniadań i 11 obiadokolacji - zgodnie z programem. Uczestnicy będą mieli możliwość wykupienia dodatkowego posiłku podczas realizacji programu (cena ok. 5 - 10 EUR). Pierwszy posiłek śniadanie w okolicach Gelibolu, ostatni posiłek - śniadanie w Istambule. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych, Bielska - Białej i Cieszyna. Cena nie zawiera: *obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie na terenie Serbii - ok. 20 EUR, - kosztu wizy tureckiej ewentualnego pośrednictwa wizowego 85 zł, - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską w Istambule), orientacyjny koszt: ok. 150 EUR, - programu fakultatywnego: rejs statkiem po Bosforze ok. 20 EUR, Wieczór Turecki ok. 30 EUR, łaźnia turecka ok. 15 EUR, rejsu statkiem po Morzu Egejskim ok. 15 EUR (z lunchem), lotu balonem (w Kapadocji) ok. 150 EUR, Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników.
14 dni cena od: 2349 PLN
Więcej informacji
» STAMBUŁ BRAMA ORIENTU
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Istambuł Istambuł
Cena zawiera:4 noclegi w hotelach o standardzie*** - 3 noclegi w centralnej dzielnicy Stambułu, 1 nocleg w Edirne. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i TV. W hotelach restauracja, bar.Wyżywienie:4 śniadania w formie bufetu, 4 obiadokolacje. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem. Ubezpieczenie:Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.cena nie zawiera*obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie na terenie Serbii - ok. 20 EUR,- kosztu wizy tureckiej i pośrednictwa wizowego 85 zł, - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską), orientacyjny koszt: ok. 110 EUR,
7 dni cena od: 1549 PLN
Więcej informacji
» SMAKI I AROMATY TURCJI - WYCIECZKA 7 DNI
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Aydin Didim
Cena zawiera :Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach ***; 3 noclegi w Istambule, 1 nocleg w Bursie, 2 noclegi w okolicy cieśniny Dardanele. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, w większości hoteli TV i balkony. Wyżywienie: 6 śniadań w formie bufetu i 6 kolacji (4 kolacje w hotelu, 1 kolacja w restauracji rybnej na Kumkapi i 1 kolacja w restauracji w Bursie). Tradycyjne tureckie ciasto baklawa z kawą w klimatycznej kawiarni w Stambule. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, video, barkiem. Ubezpieczenie:Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.Cena nie zawira:*obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie na terenie Serbii - ok. 20 EUR, kosztu wizy tureckiej i pośrednictwa wizowego - ok. 85 zł, kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską w Istambule) - orientacyjny koszt: ok. 110 EUR, pozostałych, nie ujętych w świadczeniach posiłków proponowanych podczas zwiedzania 30-80 EUR, programu fakultatywnego: rejs statkiem po Bosforze ok. 20 EUR, dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników.
9 dni cena od: 2149 PLN
Więcej informacji
» TURECKA WYPRAWA - 18 DNI AUTOKAREM Z NOCLEGIEM TRANZYTOWYM
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Istambuł Istambuł
Cena zawiera:Zakwaterowanie: 15 noclegów w hotelach o standardzie *** na terenie Turcji. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. Wyżywienie: 15 śniadań w formie bufetu, 15 obiadokolacji.Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.Cena nie zawiera: obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie na terenie Serbii (ok. 20 EUR), obowiązkowej opłaty za wizę turecką wykupywaną indywidualnie (15 EUR), obligatoryjnych wydatków programowych tj: opłaty za miejscowych przewodników, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, zwyczajowe napiwki, oraz bilety na tramwaj i metro (ok. 200 EUR), imprez fakultatywnych, a także ewentualnych kosztów dodatkowego programu w Istambule (rejs statkiem po Bosforze- ok. 20 EUR, Wieczór Turecki w Kapadocji - ok. 30 EUR, lotu balonem w Kapadocji ok. 150 EUR). W celu sprawnej realizacji programu część przejazdów po Istambule będzie realizowana środkami komunikacji miejskiej, napoi do obiadokolacji . Cena nie zawiera opłat - ok. 1 EUR za bilet. Koszty płacone za cała grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników.
18 dni cena od: 1549 PLN
Więcej informacji
» CZARNOMORSKIE KLIMATY - SERBIA - BUŁGARIA - TURCJA - RUMUNIA - 11 DNI
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Aydin Didim
Cena zawiera :Zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelach **/*** - 1 w Nowym Sadzie, 2 w Sofii, 2 w Istambule, 3 w okolicach Warny, 1 w okolicach Brasova. Pokoje 2, 3 os. z łazienkami. W Złotych Piaskach hotel z basenem, maksymalnie 300 m od morza. Wyżywienie: 9 śniadań i 9 obiadokolacji.Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.Cena nie zawiera:kosztu wizy tureckiej i pośrednictwa wizowego 85 zł- kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przjazdy komunikacją miejscą w Istambule – orientacyjny koszt: ok. 120 EUR, - programu fakultatywnego: rejs statkiem po Bosforze - ok. 20 EUR, Wieczór Turecki - ok. 30 EUR.
11 dni cena od: 2349 PLN
Więcej informacji
» BAŁKAŃSKIE KLIMATY
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Aydin Didim
CENA ZAWIERA:Zakwaterowanie :9 noclegów w hotelach **/***; 2 w Istambule, 2 w okolicach Kawali, 3 nad Jeziorem Ochrydzkim, 1 w Serbii, 1 w pobliżu granicy serbsko - węgierskiej. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. Wyżywienie:9 śniadań i 9 obiadokolacji. Transport:Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.Ubezpieczenie:Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.CENA NIE ZAWIERA:kosztu wizy tureckiej i pośrednictwa wizowego 85 zł, obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie w Serbii - ok. 20 EUR, kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską w Istambule, rejs na Athos), orientacyjny koszt: ok. 150 EUR, programu fakultatywnego: rejs statkiem po Bosforze - ok. 20 EUR, rejs w Ochrydzie - ok. 30 EUR,
11 dni cena od: 2449 PLN
Więcej informacji